Zaměstnanci

V logopedické, speciální, I. třídě Myšek o děti s vadami řeči pečují p. uč. Bc. Soňa Gabryšová a p. uč. Mgr. Monika Wieczorková. Obě učitelky mají speciální pedagogické vzdělání a naprosto profesionálně pracují s dětmi s narušenou komunikační schopností. Úzce spolupracují se Speciálně pedagogickým centrem (SPC) Karviná. V této třídě také nyní o děti pečují i p. asistentka Kristýna Pokorná a p. asistentka Ivana Venzerová.

Ve II. třídě Koťat rozvíjí u dětí kladný vztah k přírodě živé i neživé p. uč. Zuzana Březovská a p. uč. Uršula Kuliková, která je zástupkyní, dále také hudebnice, fotografka a chovatelka osmáků degu. Ve třídě pracuje také paní asistentka Vlasta Dodulíková a chůva Kateřina Kainová.

Ve III. třídě Berušek pracují s dětmi p. řed. Bc. Zuzana Nováková, p. uč. Šárka Šukalová a paní asistentka Pavlína Matulová.

O čistotu a úklid se u nás starají p. školnice Lucie Dokoupilová, p. uklízečka Helena Urbáneková.

Vedoucí školní jídelny (ŠJ) a účetní je p. Božena Vlková. Když to ve školce krásně voní, mají to na svědomí p. kuchařka Zuzana Dembowská a p. kuchařka Jana Válková.

Bc. Soňa Gabryšová (učitelka)
Mgr. Monika Wieczorková (učitelka)
Kristýna Pokorná (asistentka)
Ivana Venzerová (asistentka)